Kdo píše tenhle blog

19. dubna 2014 v 20:45
Ahoj,

ikdyž nechci a ani nikdy nebudu chtít aby tento blog byl příliš osobní, myslím, že krátké představené nebude na škodu, třeba, pro případ, že mě budete chtít oslovit na LS, nebo si semnou začít psát na FB, emailu atd...

Sbírám od roku 2008, v roce 2007 jsem poprvé objevila co je to schleich. Můj první model byla klisna irského tinkera schleich.

Miluji zvířata, někomu se zdá, že jich mám doma hodně, není tomu tak. ;) Dalo by se říct, že se nebojím, ani neštítím žádnéhon zvířete a ani nevím jaké je moje nejoblíbenější. Co se týče koní, jezdit umím, ale není to něco co bych vyhledávala, nebo nutně potřebovala k životu miluji koně ne jezdectví. Jsem vegetarián a snažím se postupně přejít na veganskou stravu.
K mým dalším koníčkům patří hra na bicí, hraju jen krátce, ale už za tu dobu mi tenhle nástroj neuvěřitelně přirostl k srdci, možná je to učitelem co mě učí, možná tím, že všechen ten hluk/zvuk přehlučí moje emoce, které někdy nejsou úplně pozitivní.
Zajímám se o grafiku, pracuji v programech od Adobe. Pátým rokem jsem na gymnáziu, ale pevně dofám v to, že tenhle rok přestoupím na grafickou školu. Pokud chcete ráda Vám i poradím ve všem co budu vědět. ;).
Nad životem a věcmi co dělám se snažím zamýšlet, nerozhodovat se zbrkle a uspěchaně, ale musím říct, že se mi to (hlavně podle ostatních) moc nedaří. Ráda jen tak ležím a přemýšlím o životě a o tom, proč jsou věci tak jak jsou.
Vlastního psa bohužel nemám, ale strejdův pes ho skvěle vynahrazuje, je to slovenský čuač, asi křížený z retrývrem a je moooc hodný, miluji procházet se sním jen tak lesem.
Sport není úplně moje parketa, ale ráda plavu, běhám, jezdím na kole a miluji lyžování!

A kdo jsem?
Za obě fotky vděčím sběratelce Terybery. Zdroj prvních dvou fotek se objeví po kliknutí na fotku. 3. fotka je moje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama